Hrubieszów: Fala w szkole. Uczniowie pobili kolegę
Hrubieszowska policja ustala sprawców poniedziałkowego rozboju na 13-letnim gimnazjaliście.
- (lew)
- 06.10.2009 10:30
Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 14.30 w okolicach sklepiku szkolnego w Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie.
– Kilku chłopców napadło na 13-letniego ucznia – opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. – Przytrzymywali go za szyję i kopali po nogach, a następnie zabrali mu z plecaka bluzę wartą 40 złotych.
Policję poinformował o zdarzeniu pedagog szkolny. Sprawcami, których ustala policja, zajmie się sąd rodzinny.
Data dodania:
06.10.2009 10:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze