Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Fala w szkole. Uczniowie pobili kolegę

Hrubieszowska policja ustala sprawców poniedziałkowego rozboju na 13-letnim gimnazjaliście.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 14.30 w okolicach sklepiku szkolnego w Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie. – Kilku chłopców napadło na 13-letniego ucznia – opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. – Przytrzymywali go za szyję i kopali po nogach, a następnie zabrali mu z plecaka bluzę wartą 40 złotych. Policję poinformował o zdarzeniu pedagog szkolny. Sprawcami, których ustala policja, zajmie się sąd rodzinny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama