Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jedenastu w golfie wjechało w drzewo – finał

Do samochodu wsiadło ośmioro pasażerów, dla dwóch kolejnych znalazło się miejsce w bagażniku. Wcześniej pili alkohol. Wpadli w poślizg i rozbili się na drzewie. Kierujący volkswagenem golfem uciekł, a sześcioro podróżnych trafiło do szpitala, gdzie jeden zmarł.
Andrzej K. w chwili wypadku znajdował się co najmniej w stanie \"po użyciu alkoholu”. Wszystko działo się w lutym tego roku w Tomaszowie Lub. Sąd rodzinny postanowił właśnie o umieszczeniu 16-letniego kierowcy w zakładzie poprawczym. Ale jednocześnie wykonanie orzeczenia zawiesił na 3 lata; chłopak trafi do ośrodka wychowawczego, gdzie będzie do ukończenia 18 roku życia, czyli nieco ponad rok. – Połowę kosztów pobytu mają ponosić rodzice – dodaje Krzysztof Pliszka, prezes Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lub. Jeżeli po wyjściu z ośrodka coś nabroi, wtedy trafi do poprawczaka. Orzeczenie nie jest prawomocne.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama