Reklama
Włamał się po psychotropy. Namierzyła go policja
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi Zamościa za kradzież z włamaniem do apteki. Jego łupem padły leki psychotropowe warte 400 złotych.
- (lew)
- 06.10.2009 09:49
– Ktoś włamał się do apteki przy ul. Wiosennej – takie zgłoszenie otrzymał dzisiaj około 3 w nocy dyżurny zamojskiej komendy.
Stróże prawa udali się pod wskazany adres. – Na miejscu zauważyli wybitą szybę i otwarte okno, a także uszkodzone drzwi wejściowe – opowiada Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Wkrótce przy ul. Irysowej zatrzymali mężczyznę, którego wygląd jak ulał pasował do rysopisu podanego przez świadka zdarzenia. 27-latek, który miał w organizmie 0,8 promila alkoholu, przyznał się do włamania.
– Powiedział, że skradzione leki psychotropowe ukrył w mieszkaniu – relacjonuje Kopeć.
Warte 400 złotych medykamenty, które znaleziono w szafie, wróciły do apteki. Poszkodowana 50-latka oszacowała zniszczenia na 2 tys. złotych.
Data dodania:
06.10.2009 09:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze