Święcie: Pijany pieszy wtargnął pod auto
Wtargnął nagle na jezdnię zmuszając kierowcę fiata punto do nagłego hamowania. Samochód wylądował w rowie.
- (lew)
- 07.10.2009 10:47
Na szczęście 19-letniemu kierowcy z gminy Lubycza Królewska nic się nie stało.
Cało z kolizji wyszedł również 57-letni pieszy z tej samej gminy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Jak wytrzeźwieje, otrzyma mandat.
Data dodania:
07.10.2009 10:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze