Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Święcie: Pijany pieszy wtargnął pod auto

Wtargnął nagle na jezdnię zmuszając kierowcę fiata punto do nagłego hamowania. Samochód wylądował w rowie.
Na szczęście 19-letniemu kierowcy z gminy Lubycza Królewska nic się nie stało. Cało z kolizji wyszedł również 57-letni pieszy z tej samej gminy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Jak wytrzeźwieje, otrzyma mandat.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama