Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojszczyzna: Wypadek za wypadkiem

Padający dzisiaj od rana deszcz nie ułatwia zadania kierowcom. Na drogach powiatu zamojskiego doszło do dwóch wypadków.
W Łabuńkach kierujący daewoo lanosem z przyczepką mieszkaniec gminy Radecznica najprawdopodobniej przedobrzył z prędkością i wylądował w rowie. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy zwolniono go do domu. Dwóm pasażerom nic się nie stało. Do szpitala odwieziono z Płoskiego 17-latkę, którą na przejściu dla pieszych potrącił opel. Dziewczyna ma złamane żebra i uraz nogi. Przypomnijmy, że we wtorek rano, przy podobnej pogodzie do tragedii doszło na trasie między zwierzyńcem, a Panasówką. W wypadku zginał zamojski lekarz.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama