Zamojszczyzna: Wypadek za wypadkiem
Padający dzisiaj od rana deszcz nie ułatwia zadania kierowcom. Na drogach powiatu zamojskiego doszło do dwóch wypadków.
- (lew)
- 07.10.2009 10:50
W Łabuńkach kierujący daewoo lanosem z przyczepką mieszkaniec gminy Radecznica najprawdopodobniej przedobrzył z prędkością i wylądował w rowie.
Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy zwolniono go do domu. Dwóm pasażerom nic się nie stało.
Do szpitala odwieziono z Płoskiego 17-latkę, którą na przejściu dla pieszych potrącił opel. Dziewczyna ma złamane żebra i uraz nogi.
Przypomnijmy, że we wtorek rano, przy podobnej pogodzie do tragedii doszło na trasie między zwierzyńcem, a Panasówką. W wypadku zginał zamojski lekarz.
Data dodania:
07.10.2009 10:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze