Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany 54-latek ukradł materac w hrubieszowskim szpitalu

Musiałem się na chwilę zdrzemnąć – tak tłumaczył policji motywy kradzieży materaca w hrubieszowskim szpitalu pijany 54-latek.
O tym, że ze stojącego przy izbie przyjęć łóżka do przewozu chorych zniknął materac poinformowała mundurowych we wtorek jedna z pielęgniarek. Policjanci udali się do szpitala przy ul. Leśmiana i rozpoczęli poszukiwania. Na jednym z korytarzy znaleźli i materac, i sprawcę, który go \"dmuchnął\". Mieszkaniec gminy Hrubieszów ledwie trzymał się na nogach, ale na widok funkcjonariuszy próbował się wyprostować. – Tłumaczył, że był bardzo zmęczony i chciał się wyspać, dlatego zabrał materac – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Policjanci – po sprawdzeniu i potwierdzeniu danych – zwolnili 54-latka go do domu. Materac wrócił na swoje miejsce. Jeżeli dyrekcja szpitala wystąpi z wnioskiem o ukaranie śpiocha, to odpowie on przed sądem za “krótkotrwałe użycie przedmiotu”. Grozi za to grzywna do 550 złotych albo nagana.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama