Tomaszów Lubelski: Od przedszkola do policji
Dzieci z przedszkola w Łaszczówce mogły na własne oczy zobaczyć jak wygląda praca policji. Odwiedziły komendę w Tomaszowie.
- (lew)
- 08.10.2009 11:31
Maluchy zwiedziły całą komendę, obejrzały policyjne samochody, mogły wszystkiego dotknąć i o wszystko zapytać.
Pokazano im, na czym polega praca dochodzeniowca i technika kryminalistyki, zobaczyły jak się pobiera tak zwane odciski palców, jak się ujawnia i zabezpiecza materiał dowodowy.
– Najwięcej emocji wzbudziła wizyta w gabinecie komendanta i możliwość zajęcia jego miejsca w fotelu – mówi Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. – Z dużym zainteresowaniem i jednocześnie niepewnością dzieci oglądały pomieszczenia w policyjnym areszcie.
Sporo dzieci, zwłaszcza chłopców, zadeklarowało po tej wizycie, że zostanie policjantem.
Data dodania:
08.10.2009 11:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze