Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Od przedszkola do policji

Dzieci z przedszkola w Łaszczówce mogły na własne oczy zobaczyć jak wygląda praca policji. Odwiedziły komendę w Tomaszowie.
Maluchy zwiedziły całą komendę, obejrzały policyjne samochody, mogły wszystkiego dotknąć i o wszystko zapytać. Pokazano im, na czym polega praca dochodzeniowca i technika kryminalistyki, zobaczyły jak się pobiera tak zwane odciski palców, jak się ujawnia i zabezpiecza materiał dowodowy. – Najwięcej emocji wzbudziła wizyta w gabinecie komendanta i możliwość zajęcia jego miejsca w fotelu – mówi Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. – Z dużym zainteresowaniem i jednocześnie niepewnością dzieci oglądały pomieszczenia w policyjnym areszcie. Sporo dzieci, zwłaszcza chłopców, zadeklarowało po tej wizycie, że zostanie policjantem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama