Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gródek Kolonia: Mercedes potrącił pieszą. Kobieta nie żyje

Tragiczny wypadek w miejscowości Gródek Kolonia w powiecie tomaszowskim. Kobieta wychodząc zza stojącego samochodu wtargnęła wprost pod koła nadjeżdżającego mercedesa. Zginęła na miejscu.
Do wypadku doszło około godz. 19. 80-letnia Irena K. chciała przejść przez jezdnię. Gdy wyszła zza stojącego samochodu, potrącił ją nadjeżdżający mercedes. Kobieta nie żyje. 80-latka mieszkała pod Łaszczowem. W czwartek wieczorem przyjechała w odwiedziny do rodziny mieszkającej w Kolonii Gródek w gminie Jarczów. – Mercedes potrącił ją w momencie, gdy usiłowała przejść na drugą stronę drogi, po tym jak wysiadła z samochodu, którym przyjechała – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Staruszka zginęła na miejscu. Prokurator zarządził sekcję zwłok. 21-letni kierowca mercedesa z gminy Jarczów był trzeźwy. To kolejna śmiertelna ofiara na drogach Zamojszczyzny. Przypomnijmy, że tego samego dnia rano w Borowinie Sitanieckiej k. Zamościa na drzewie roztrzaskał się peugeot. Zginęła kierująca samochodem 29-letnia mieszkanka gminy Skierbieszów. We wtorek na drodze między Panasówką a Zwierzyńcem kierujący renaultem thalią 47-letni lekarz z zamojskiego szpitala \"papieskiego” zderzył się z renaultem kangoo. Ranni zostali 52-letni kierowca kangoo oraz 61-letni pasażer. Neurolog zmarł w drodze do szpitala. Policja apeluje do kierowców o rozsądną jazdę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama