Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Okradli jednorękiego bandytę

Policjanci zatrzymali czterech 17-latków, którzy okradli jednorękiego bandytę. Za kradzież z włamaniem grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności.
O podejrzanie zachowujących się młodzieńcach, którzy grali na automacie do gier w jednym z zamojskich marketów, powiadomił w czwartek policję pracownik firmy zajmującej się obsługą tych maszyn. – Według niego, manipulując przy automacie nastolatkowie pobierali nienależne im pieniądze – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Na miejsce skierowany został patrol, który zatrzymał sprawców. Wszyscy przyznali się do obrobienia jednorękiego bandyty. Przy każdym z młodych mieszkańców Hetmańskiego Grodu policjanci odnaleźli po kilkaset złotych, które w sposób nielegalny wyciągnęli z maszyny. Łączne straty oszacowano na ponad 1 tys. złotych. Sprawcy noc spędzili w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama