Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zosin: Wracał na bani motorowerem z Ukrainy

Pojechał motorowerem na Ukrainę i zabalował. Pogranicznicy przyskrzynili go w czwartek wieczorem na przejściu granicznym w Zosinie podczas powrotu do domu.
Mowa o 51-letnim mieszkańcu przygranicznego Skryhiczyna w gminie Dubienka, który miał w organizmie dwa promile alkoholu. Choć zawiany mężczyzna zapewniał, że nie jechał jednośladem, tylko go pchał, to mundurowi wiedzą swoje. – Przed samym przejściem mężczyzna faktycznie prowadził motorower, ale wcześniej na nim jechał, co zarejestrowały kamery – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo będzie musiał zapłacić za lawetę, która zabrała jednoślad na policyjny parking.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama