Hrubieszów: Koncert w hołdzie papieżowi
\"Jan Paweł II – Papież Wolności” – pod takim hasłem przebiegać będzie niedzielny koncert w Hrubieszowskim Domu Kultury z okazji Dnia Papieskiego.
- (lew)
- 08.10.2009 14:07
Wezmą w nim udział uczniowie Gimnazjum nr 3 oraz Zespół Wokalny \"Lechici” z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie.
Słowo o Janie Pawle II wygłosi ks. prałat Andrzej Puzon.
Początek koncertu w HDK przy ul. 3 Maja 7 – godz. 15.
Data dodania:
08.10.2009 14:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze