Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Świętują na trzeźwo

x Biłgoraj. Biłgorajskie Stowarzyszenie Trzeźwości „Iskra” działa już 20 lat. I z tej okazji świętuje. Pierwsza część jubileuszowych obchodów jest planowana na niedzielę w Biłgorajskim Centrum Kultury, gdzie o godz. 18 z koncertem wystąpi zespół Wolna Grupa Bukowina. Wstęp wolny. Na poniedziałek zaplanowano konferencję (godz. 10) w Urzędzie Miasta. Prelegenci mówić będą o sensie życia na trzeźwo i sposobach leczenia z alkoholizmu. (ak)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama