Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ukrainka jechała mercedesem prawie 200 km/h

Policjanci z drogówki Tomaszowa Lubelskiego patrolowali wczoraj krajową 17 na trasie Lubycza Królewska – Potoki. Mignął im mercedes. Wideorejestrator wskazał, że samochód jechał z prędkością ponad 195 km/h, gdzie dozwolona prędkość to 90 km/h.
Za kierownicą siedziała 36-letnia obywatelka Ukrainy. - Kobieta była bardzo zdziwiona tym, że została zatrzymana za przekroczenie prędkości – mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Nie wierzyła policjantom, że jej auto jechało tak szybko. Twierdziła, że samochód – mercedes compresor – nie rozwija takich prędkości. Kobieta dostała 400 zł mandat.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama