Poświęcenie nowej drogi między Bodaczowem a Michalowem
Dzisiaj odbędzie się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej drogi Bodaczów-Michalów. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12. w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bodaczowie.
- (gat)
- 11.10.2009 11:46
Zaplanowano przemówienie burmistrza Szczebrzeszyna, Mariana Mazura, po którym nastąpi część artystyczna oraz msza święta.
Uroczyste poświęcenie i otwarcie drogi nastąpi o godz. 14.
Droga została wybudowana przez gminy Sułów i Szczebrzeszyn, w ramach \"Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011\".
Gmina Sułów sfinansowała budowę drogi przeznaczając swoje środki w wysokości 627 673,23zł (55%), a gmina Szczebrzeszyn przeznaczyła na ten cel ze swojego budżetu 550 369,00zł (45%). nansowanie wyniosło 1 223 041,00zł. Koszt wybudowania drogi zamknął się w kwocie 2 446 083,23zł.
Data dodania:
11.10.2009 11:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze