Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poświęcenie nowej drogi między Bodaczowem a Michalowem

Dzisiaj odbędzie się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej drogi Bodaczów-Michalów. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12. w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bodaczowie.
Zaplanowano przemówienie burmistrza Szczebrzeszyna, Mariana Mazura, po którym nastąpi część artystyczna oraz msza święta. Uroczyste poświęcenie i otwarcie drogi nastąpi o godz. 14. Droga została wybudowana przez gminy Sułów i Szczebrzeszyn, w ramach \"Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011\". Gmina Sułów sfinansowała budowę drogi przeznaczając swoje środki w wysokości 627 673,23zł (55%), a gmina Szczebrzeszyn przeznaczyła na ten cel ze swojego budżetu 550 369,00zł (45%). nansowanie wyniosło 1 223 041,00zł. Koszt wybudowania drogi zamknął się w kwocie 2 446 083,23zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama