Pierwsza śmiertelna ofiara chłodów
55-letni mieszkaniec gminy Księżpol zmarł z powodu wychłodzenia organizmu. To pierwsza ofiara chłodów tej jesieni na Lubelszczyźnie.
- er
- 11.10.2009 09:50
Mężczyznę leżącego na trawie przy ul. Biłgorajskiej zauważył przez okno mieszkaniec pobliskiego domu. Wezwał pogotowie. 55-latek już nie żył.
- Nie posiadał na ciele żadnych obrażeń mogących świadczyć, że padł ofiarą przestępstwa -mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji. - Lekarz stwierdził zgon na skutek wychłodzenia.
Mężczyzna nadużywał alkoholu, co potwierdził będący na miejscu jego brat.
Data dodania:
11.10.2009 09:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze