Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pierwsza śmiertelna ofiara chłodów

55-letni mieszkaniec gminy Księżpol zmarł z powodu wychłodzenia organizmu. To pierwsza ofiara chłodów tej jesieni na Lubelszczyźnie.
Mężczyznę leżącego na trawie przy ul. Biłgorajskiej zauważył przez okno mieszkaniec pobliskiego domu. Wezwał pogotowie. 55-latek już nie żył. - Nie posiadał na ciele żadnych obrażeń mogących świadczyć, że padł ofiarą przestępstwa -mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji. - Lekarz stwierdził zgon na skutek wychłodzenia. Mężczyzna nadużywał alkoholu, co potwierdził będący na miejscu jego brat.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama