Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Zasnął z papierosem, strażacy uratowali mu życie

Całe łóżko było w ogniu, ale strażakom udało się uratować śpiącego na nim lokatora. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala.
Zgłoszenie o dużym zadymieniu w budynku przy ul. Gródeckiej wpłynęło do hrubieszowskich strażaków w weekend. Po przybyciu na miejsce, druhowie zostali poinformowani, że w środku znajduje się człowiek. – Ratownicy nie zwlekając rozwinęli węże gaśnicze, założyli sprzęt, który umożliwia oddychanie w zadymionym pomieszczeniu, a następnie weszli do budynku – relacjonuje st. asp. Piotr Sendecki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Hrubieszowie. Tam, w palącym się łóżku, znaleźli mężczyznę, który oddychał, choć był bardzo poparzony. Poszkodowanego wyniesiono z budynku, karetka odwiozła go do szpitala. Do pożaru doszło prawdopodobnie dlatego, że mężczyzna zasnął z papierosem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama