Hrubieszów: Zasnął z papierosem, strażacy uratowali mu życie
Całe łóżko było w ogniu, ale strażakom udało się uratować śpiącego na nim lokatora. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala.
- (lew)
- 12.10.2009 11:23
Zgłoszenie o dużym zadymieniu w budynku przy ul. Gródeckiej wpłynęło do hrubieszowskich strażaków w weekend.
Po przybyciu na miejsce, druhowie zostali poinformowani, że w środku znajduje się człowiek.
– Ratownicy nie zwlekając rozwinęli węże gaśnicze, założyli sprzęt, który umożliwia oddychanie w zadymionym pomieszczeniu, a następnie weszli do budynku – relacjonuje st. asp. Piotr Sendecki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Hrubieszowie.
Tam, w palącym się łóżku, znaleźli mężczyznę, który oddychał, choć był bardzo poparzony.
Poszkodowanego wyniesiono z budynku, karetka odwiozła go do szpitala.
Do pożaru doszło prawdopodobnie dlatego, że mężczyzna zasnął z papierosem.
Data dodania:
12.10.2009 11:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze