Reklama
47-latek trzymał w domu broń, amunicję, granaty i zapalniki
Dokładnie 331 sztuk amunicji karabinowej, cztery szkielety broni, 2 skorupy granatów, 2 zapalniki oraz wykrywacz do metalu odnaleźli i zabezpieczyli policjanci na posesji 47-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego.
- (lew)
- 12.10.2009 14:42
Z operacyjnych ustaleń policji wynikało, że właściciel posesji posiada ukrytą broń i amunicję.
Podczas dzisiejszego przeszukania piwnicy i domu Krzysztofa H. funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli arsenał. Najprawdopodobniej przedmioty pochodzą z okresu II wojny światowej.
Granaty i zapalniki zostały zabrane przez pirotechników do zneutralizowania. Za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni i amunicji grozi do 8 lat więzienia.
Data dodania:
12.10.2009 14:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze