Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

47-latek trzymał w domu broń, amunicję, granaty i zapalniki

Dokładnie 331 sztuk amunicji karabinowej, cztery szkielety broni, 2 skorupy granatów, 2 zapalniki oraz wykrywacz do metalu odnaleźli i zabezpieczyli policjanci na posesji 47-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego.
Z operacyjnych ustaleń policji wynikało, że właściciel posesji posiada ukrytą broń i amunicję. Podczas dzisiejszego przeszukania piwnicy i domu Krzysztofa H. funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli arsenał. Najprawdopodobniej przedmioty pochodzą z okresu II wojny światowej. Granaty i zapalniki zostały zabrane przez pirotechników do zneutralizowania. Za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni i amunicji grozi do 8 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama