Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn: 21-latka do policji: To marihuana kolegi

To nie moja marihuana, tylko kolegi – tłumaczyła się przed policją 21-letnia mieszkanka Szczebrzeszyna.
W poniedziałek stróże prawa znaleźli w jej pokoju przy ul. Zamojskiej ponad 4 g marihuany. Narkotyki ukryte były w biurku. Ale dziewczyna zapewniała, że towar należy do młodszego kolegi mieszkającego przy tej samej ulicy. Funkcjonariusze ustalili, że 19-latek poprosił starszą koleżankę, by narkotyki przechowywała u siebie. – Za tę przysługę kilkakrotnie udzielił 21-latce narkotycznego ziela – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Nastolatek trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama