Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Kolizja z promilami

Kierujący oplem 24-letni mieszkaniec gminy Łukowa przeholował z prędkością, zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z fiatem cinquecento, którym podróżował 48-latek z gminy Biłgoraj.
Oba auta wylądowały w rowie, ale nikomu na szczęście nic się nie stało. Kierowca opla miał w organizmie 1,62 promila alkoholu. Do kolizji doszło w tak zwanym lesie krasnym na trasie Biłgoraj–Smólsko Małe, gdzie jest sporo niebezpiecznych zakrętów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama