Biłgoraj: Kolizja z promilami
Kierujący oplem 24-letni mieszkaniec gminy Łukowa przeholował z prędkością, zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z fiatem cinquecento, którym podróżował 48-latek z gminy Biłgoraj.
- (lew)
- 14.10.2009 09:37
Oba auta wylądowały w rowie, ale nikomu na szczęście nic się nie stało. Kierowca opla miał w organizmie 1,62 promila alkoholu.
Do kolizji doszło w tak zwanym lesie krasnym na trasie Biłgoraj–Smólsko Małe, gdzie jest sporo niebezpiecznych zakrętów.
Data dodania:
14.10.2009 09:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze