Więzienie bez prądu. Więźniowie w ciemnościach, strażnicy z latarkami
Przez blisko godzinę nie było wczoraj prądu w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie. To efekt wieczornej wichury, która uszkodziła linie energetyczne pozbawiając zasilania niemal cały powiat.
- (drs)
- 14.10.2009 11:40
Światło zgasło wczoraj o godz. 19.35. W większości zakładu nie było zasilania. – Mamy agregat prądotwórczy, który zapewnia zasilanie samej jednostki i budynku administracyjnego – wyjaśnia Paweł Różyński, oficer prasowy Zakładu Karnego w Hrubieszowie.
Reszta zakładu pogrążona była w ciemnościach. Więźniowie nie mieli do dyspozycji świeczek. – Strażnicy mieli latarki elektryczne. W celach nie było oświetlenia, osadzeni siedzieli po ciemku – mówi Różyński. – Pracownicy musieli wzmóc swoją czujność – dodaje.
Data dodania:
14.10.2009 11:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze