Wypadek w Hutkach: Volkswagen nie przepuścił seata, kierowca w szpitalu
23-latek z Krasnobrodu trafił do szpitala po wypadku, który spowodował w Hutkach (gm. Krasnobród)
- (lew)
- 14.10.2009 14:06
Kierujący volkswagenem golfem 23-letni mieszkaniec Krasnobrodu nie udzielił na skrzyżowaniu pierwszeństwa przejazdu seatowi cordoba. Tym autem którym jechała 21-latka z gminy Zwierzyniec.
Sprawca wypadku trafił do szpitala z urazem kręgosłupa.
Zarówno on, jak i kobieta kierująca seatem byli trzeźwi.
Data dodania:
14.10.2009 14:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze