Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Samotny staruszek z gminy Tyszowce zmarł w swoim domu

Przyczyny śmierci samotnego 77-latka z Lipowca (gm. Tyszowce) ma wyjaśnić sekcja zwłok. Wszystko wskazuje jednak na to, że starszy pan po prostu zmarł.
Od dłuższego czasu nikt go nie widział, więc jeden z sąsiadów, zaniepokojony losem 77-latka, postanowił sprawdzić, co się z nim dzieje. W mieszkaniu ujawnił zwłoki starszego pana. Wszystko wskazuje na to, że samotnie mieszkający mężczyzna zmarł kilka dni wcześniej. – Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama