Samotny staruszek z gminy Tyszowce zmarł w swoim domu
Przyczyny śmierci samotnego 77-latka z Lipowca (gm. Tyszowce) ma wyjaśnić sekcja zwłok. Wszystko wskazuje jednak na to, że starszy pan po prostu zmarł.
- (lew)
- 16.10.2009 13:48
Od dłuższego czasu nikt go nie widział, więc jeden z sąsiadów, zaniepokojony losem 77-latka, postanowił sprawdzić, co się z nim dzieje.
W mieszkaniu ujawnił zwłoki starszego pana. Wszystko wskazuje na to, że samotnie mieszkający mężczyzna zmarł kilka dni wcześniej.
– Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
Data dodania:
16.10.2009 13:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze