Śnieg topnieje. Sytuacja w Krasnobrodzie wraca do normy
Mieszkańcy gminy Krasnobród mocno odczuli jesienny atak zimy, ale powoli ich życie zaczyna wracać na normalne tory.
- (ak)
- 16.10.2009 14:03
Co prawda, jeszcze dzisiaj w kilku miejscowościach nie było prądu, ale normalnie zaczął pracować gminny wodociąg i kanalizacja. Skończyły się też problemy z korzystaniem z telefonów.
Bez prądu jakoś muszą sobie jeszcze radzić mieszkańcy Wólki i części Majdanu Wielkiego. Ale to powinno się zmienić już dzisiaj do wieczora.
Także dzisiaj powinna już na pełnych obrotach pracować hydrofornia.
Data dodania:
16.10.2009 14:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze