Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śnieg topnieje. Sytuacja w Krasnobrodzie wraca do normy

Mieszkańcy gminy Krasnobród mocno odczuli jesienny atak zimy, ale powoli ich życie zaczyna wracać na normalne tory.
Co prawda, jeszcze dzisiaj w kilku miejscowościach nie było prądu, ale normalnie zaczął pracować gminny wodociąg i kanalizacja. Skończyły się też problemy z korzystaniem z telefonów. Bez prądu jakoś muszą sobie jeszcze radzić mieszkańcy Wólki i części Majdanu Wielkiego. Ale to powinno się zmienić już dzisiaj do wieczora. Także dzisiaj powinna już na pełnych obrotach pracować hydrofornia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama