Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Zamościu. Matka z dwiema córkami trafiła do szpitala

Przechodziły przez oznakowane przejście dla pieszych w okolicy domu towarowego \"Hetman” przy ul. Piłsudskiego i wtedy potrącił je samochód. Mowa o 39-letniej mieszkance Zamościa i jej córkach w wieku 8 i 9 lat.
Wszystkie trafiły do szpitala: 39-latka, która doznała m.in. złamania kości miednicy, wraz z jedną z córek, u której podejrzewano m.in. wstrząśnienie mózgu, zostały na obserwacji. Druga dziewczynka, która wyszła z wypadku ze skręceniem i stłuczeniem kolana, po udzieleniu fachowej pomocy medycznej została zwolniona do domu. Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 18. – 45-letni kierowca toyoty z gminy Zamość był trzeźwy – informuje Piotr Kapluk z zamojskiej policji. Za spowodowanie wypadku grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama