Reklama
Wypadki pod Księżpolem i pod Zamościem. Ranni piesi
Kierowca był trzeźwym, ale najprawdopodobniej się zagapił. I w czwartek wieczorem w Rakówce (gm. Księżpol) potrącił 68-latkę. Kobieta jest w ciężkim stanie. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia z podzamojskiej Zawady. Ranny został 24-letni pieszy.
- (lew)
- 16.10.2009 10:19
Kierujący oplem 24-latek z gminy Księżpol potrącił w czwartek wieczorem 68-letnią pieszą z tej samej gminy.
– Kobieta z ciężkimi obrażeniami wewnętrznymi i urazem głowy została odwieziona do szpitala – informuje Milena Wardach z biłgorajskiej policji.
Lekarze walczą o jej życie. Kierowca był trzeźwy.
Do szpitala odwieziono w czwartek w nocy nieprzytomnego 24-latka, którego znaleziono na poboczu drogi w Zawadzie na trasie z Zamościa do Biłgoraja.
Mężczyzna trafił tam w ciężkim stanie, ma m.in. poważny uraz głowy.
Potrącił go samochód, ktoś go pobił czy sam się przewrócił? To ustala zamojska policja.
Data dodania:
16.10.2009 10:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze