Afera hazardowa w Turobinie: Ze sztachetami na maszynę
Najprawdopodobniej nie miał szczęścia w grze, dlatego swoją złość wyładował na jednorękim bandycie. Mowa o 22-latku. Zajęła się nim już policja.
- (lew)
- 16.10.2009 09:54
W barze przy ul. Narutowicza w Turobinie mężczyzna rozbił pięścią wyświetlacz w automacie do gier zręcznościowych i uszkodził krzesło, a po opuszczeniu lokalu wyłamał sztachety w ogrodzeniu.
– Poszkodowana mieszkanka gminy Wysokie oszacowała straty na 1145 złotych – informuje Milena Wardach z biłgorajskiej policji.
Mężczyzna został zatrzymany. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
16.10.2009 09:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze