Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrebenne: Litwin wpadł z marihuaną

Ponad 10 gram marihuany ukrył pod siedzeniem w autobusie. A że służby graniczne mają psa na narkotyki, to 40-letni Litwin musi w policyjnym areszcie poczekać na następny autobus.
Podczas odprawy celnej autobusu kursowego relacji Lwów–Wilno na przejściu drogowym w Hrebennem specjalizujący się w wykrywaniu narkotyków pies przyczepił się do nogawek spodni 40-latka. W mankietach nie znaleziono niczego podejrzanego, ale funkcjonariusze postanowili sprawdzić miejsce w autobusie, na którym siedział podróżny, zwłaszcza że ich czworonożny pomocnik dokładnie je obszczekał. – Pod siedzeniem znaleziono trzy foliowe woreczki z suszem konopi indyjskich – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Po kontroli autobus wyruszył w dalszą podróż, ale bez mieszkańca Kłajpedy, który został zatrzymany. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama