Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: Rozbił trabanta w kilka dni po tym, jak go kupił

Kilka dni cieszył się kupionym samochodem. W sobotę po pijaku potrącił pieszego i roztrzaskał trabanta.
Mowa o 20-letnim mieszkańcu Hrubieszowa, który przeholował z prędkością, stracił panowanie nad autem i potrącił idącego poboczem 17-latka, a następnie zjechał na pobocze i zatrzymał się dopiero na murowanym domu. Do wypadku doszło w Kopyłowie pod Horodłem. Pieszy został odwieziony do szpitala z obrażeniami głowy i kręgosłupa. Kierowcy, który miał w organizmie 0,7 promila alkoholu, nic się nie stało. – Mężczyzna oświadczył, że nie ma uprawnień do kierowania, a samochód kupił tydzień wcześniej, ale nie posiadał umowy kupna-sprzedaży– informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Nie miał też dowodu rejestracyjnego, a rozbity trabant nie był ubezpieczony.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama