Szczebrzeszyn: Dworzec będzie jeszcze w tym roku
Na razie szczebrzescy podróżni czekają na autobusy i busy na prowizorycznych przystankach, pod obskurnym płotem. Stary dworzec został wyburzony. Jednak obok pną się do góry… mury nowej, obszernej budowli.
- (bn)
- 20.10.2009 13:06
Widać już wysokie, solidne żebra, na których \"kręcą się” robotnicy. Prace budowlane prowadzi m.in. firma \"Invest-Nieruchomości” z Dąbrowy Tarnowskiej.
Gmina zarezerwowała na inwestycję ponad 1 mln zł. Powstanie nowy dworzec oraz m.in. hala targowa.
Przy okazji uporządkowane zostaną stanowiska handlowe miejskiego targowiska, które dotychczas tam funkcjonowało.
Obok nowego dworca zostały wybudowane nowe wiaty.
Data dodania:
20.10.2009 13:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze