Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn: Dworzec będzie jeszcze w tym roku

Na razie szczebrzescy podróżni czekają na autobusy i busy na prowizorycznych przystankach, pod obskurnym płotem. Stary dworzec został wyburzony. Jednak obok pną się do góry… mury nowej, obszernej budowli.
Widać już wysokie, solidne żebra, na których \"kręcą się” robotnicy. Prace budowlane prowadzi m.in. firma \"Invest-Nieruchomości” z Dąbrowy Tarnowskiej. Gmina zarezerwowała na inwestycję ponad 1 mln zł. Powstanie nowy dworzec oraz m.in. hala targowa. Przy okazji uporządkowane zostaną stanowiska handlowe miejskiego targowiska, które dotychczas tam funkcjonowało. Obok nowego dworca zostały wybudowane nowe wiaty.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama