Reklama
Pirat drogowy pędził 192 km/h. Dostał mandat 700 zł i 15 punktów (wideo)
Miał na liczniku 192 km/h, a dodatkowo wyprzedzał inne samochody na podwójnej linii ciągłej. Mowa o 28-letnim mieszkańcu nadmorskiego Władysławowa, który wpadł w ręce policji na krajowej \"17” w Kolonii Potoki. Ukarano go mandatem w kwocie 700 złotych, zarobił też 15 punktów karnych.
- (lew)
- 20.10.2009 09:57
Data dodania:
20.10.2009 09:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze