Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pirat drogowy pędził 192 km/h. Dostał mandat 700 zł i 15 punktów (wideo)

Miał na liczniku 192 km/h, a dodatkowo wyprzedzał inne samochody na podwójnej linii ciągłej. Mowa o 28-letnim mieszkańcu nadmorskiego Władysławowa, który wpadł w ręce policji na krajowej \"17” w Kolonii Potoki. Ukarano go mandatem w kwocie 700 złotych, zarobił też 15 punktów karnych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama