Reklama
Szczebrzeszyn: Trwa remont zabytkowej siedziby liceum
Budynek Zespołu Szkół nr 1 im. Zamoyskich w Szczebrzeszynie pięknieje. Właśnie wymieniono jego więźbę dachowa i dach oraz rozpoczęto remont elewacji. Całość prac pochłonie 300 tys. zł.
- (bn)
- 20.10.2009 13:12
Wymieniono też m.in. podłogę w sali gimnastycznej oraz odnowiono wnętrza wielu sal i korytarzy. Pieniądze na remonty wyłożyło Starostwo Powiatowe w Zamościu.
– Staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością – mówi Zygmunt Bielecki, dyrektor ZS nr 1 w Szczebrzeszynie. – Budynek został wybudowany na początku XIX wieku. Dzięki remontom widać jego unikatową urodę. Ale nasza szkoła jest też świetnie wyposażona. Mamy m.in. nowoczesny sprzęt komputerowy i tablice multimedialne. Są też tego efekty. M.in. nasi maturzyści świetnie sobie radzą podczas egzaminu dojrzałości.
Data dodania:
20.10.2009 13:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze