Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obrabiają jednorękich bandytów

Automaty do gry kuszą nie tylko legalną wygraną, ale również szybkim zyskiem \"na lewo\". Złodzieje uaktywnili się ostatnio w Szczebrzeszynie i w Tworyczowie.
Włamali się do baru \"Pod Bażantem” przy ul. Zwierzynieckiej w Szczebrzeszynie, a następnie wyczyścili z pieniędzy znajdujące się w środku dwa automaty do gier zręcznościowych. Dzisiaj trwa jeszcze szacowanie strat. Wiadomo za to, że z podobnej maszyny stojącej w sklepie spożywczym w Tworyczowie zginęło 1276 złotych. Sprawcy skradli dodatkowo papierosy z wystawy oraz gotówkę spod lady. Straty oszacowano na około 6 tys. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama