Obrabiają jednorękich bandytów
Automaty do gry kuszą nie tylko legalną wygraną, ale również szybkim zyskiem \"na lewo\". Złodzieje uaktywnili się ostatnio w Szczebrzeszynie i w Tworyczowie.
- (lew)
- 21.10.2009 11:05
Włamali się do baru \"Pod Bażantem” przy ul. Zwierzynieckiej w Szczebrzeszynie, a następnie wyczyścili z pieniędzy znajdujące się w środku dwa automaty do gier zręcznościowych.
Dzisiaj trwa jeszcze szacowanie strat.
Wiadomo za to, że z podobnej maszyny stojącej w sklepie spożywczym w Tworyczowie zginęło 1276 złotych.
Sprawcy skradli dodatkowo papierosy z wystawy oraz gotówkę spod lady. Straty oszacowano na około 6 tys. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.
Data dodania:
21.10.2009 11:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze