Reklama
Tomaszów Lubelski: Kolejna ofiara chłodu
46-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski, to już druga ofiara chłodów w powiecie tomaszowskim. Nieprzytomnego mężczyznę patrol policji znalazł dziś rano za sklepami przy ul. Szylinga.
- (lew)
- 21.10.2009 15:31
Dawał oznaki życia, dlatego karetka odwiozła go do szpitala. Jednak lekarzom nie udało się uratować mu życia.
– Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej wychłodzenie organizmu – powiedział nam Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Zarządzono sekcję zwłok
Data dodania:
21.10.2009 15:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze