Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Kolejna ofiara chłodu

46-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski, to już druga ofiara chłodów w powiecie tomaszowskim. Nieprzytomnego mężczyznę patrol policji znalazł dziś rano za sklepami przy ul. Szylinga.
Dawał oznaki życia, dlatego karetka odwiozła go do szpitala. Jednak lekarzom nie udało się uratować mu życia. – Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej wychłodzenie organizmu – powiedział nam Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Zarządzono sekcję zwłok

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama