Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nagrody dla nauczycieli od wójta, kuratora i prezesa

Gmina Zamość doceniła swoich najlepszych nauczycieli. Z okazji swojego święta odbierali nagrody z kilku źródeł.
Wójt gminy Zamość przyznał pedagogom nagrody za osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Otrzymali je: Renata Nowosad-Kaniewska (SP w Lipsku), Małgorzata Podoba, Jadwiga Gorzała (SP w Wólce Wieprzeckiej), Jolanta Smyk (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Anna Tomaszewska (ZS w Żdanowie), Krzysztof Mróz (zastępca dyrektora ZS w Wysokiem), Jacek Łachno (ZS w Sitańcu), Janina Wałczuk-Piech (ZS w Płoskiem), Ewa Szykuła (dyrektor SP w Zawadzie) oraz Cezary Gomółka (SP w Zawadzie). Wójt wyraził się także ze \"szczególnym uznaniem” o pracy Marii Kuźmy (SP w Lipsku), Jolanty Kruk (SP w Zawadzie), Renaty Michorowskiej (SP w Lipsku), Aleksandry Reder (ZS w Sitańcu) i Renaty Sobczyńskiej (ZS w Sitańcu). Swoją nagrodę przyznał też prezes Stowarzyszenia Oświatowego w Zawadzie. Otrzymali je miejscowi nauczyciele: Grażyna Firek i Leszek Borys. Lubelski kurator oświaty przyznał także swoją nagrodę Sławie Bilskiej, nauczycielowi ZS w Wysokiem. Podziękowania za swoją pracę otrzymała także Ewa Surmacz, nauczyciel ZS w Wysokiem, która o odchodzi właśnie na emeryturę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama