Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piesi ranni w wypadkach drogowych na Zamojszczyźnie

Do trzech wypadków drogowych z udziałem pieszych doszło we wtorek na drogach Zamojszczyzny.
W stanie krytycznym karetka odwiozła do szpitala 48-letnią mieszkankę gminy Bełżec, którą wieczorem potrącił peugeotem 45-letni obywatel Ukrainy. Do wypadku doszło na przebiegającej przez Bełżec krajowej \"17”. Padał deszcz. – Kobieta przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Towarzyszyła jej koleżanka, która była szybsza. Poszkodowana trafiła do szpitala ze złamaniami obu nóg oraz czaszki. Kierujący volkswagenem golfem 41-letni mieszkaniec gminy Mircze potrącił przy ul. Rynek w Tyszowcach przechodzącego przez jezdnię 61-latka z gminy Tyszowce. Pieszy z ogólnymi obrażeniami wylądował w szpitalu. Pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca był trzeźwy. Przy ul. Śląskiej w Zamościu mazda potrąciła 64-latkę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. Kobieta wyszła z wypadku ze wstrząśnieniem mózgu. Zarówno ona, jak i kierujący samochodem 20-latek z gminy Tyszowce byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama