Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Trzyletnie dziecko wpadło pod samochód

Marudziła, a w końcu wyrwała się mamie i wpadła pod nadjeżdżający samochód. 3-letnia dziewczynka trafiła do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.
Do zdarzenia doszło w czwartek na drodze wewnętrznej przy tomaszowskim starostwie. Kierująca mitsubishi 51-letnia mieszkanka gminy Łaszczów była trzeźwa. Potrącona przez samochód 3-letnia dziewczynce z gminy Bełżec trafiła po wypadku do szpitala ze złamaną nogą.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama