Tomaszów Lubelski: Trzyletnie dziecko wpadło pod samochód
Marudziła, a w końcu wyrwała się mamie i wpadła pod nadjeżdżający samochód. 3-letnia dziewczynka trafiła do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.
- (lew)
- 23.10.2009 11:53
Do zdarzenia doszło w czwartek na drodze wewnętrznej przy tomaszowskim starostwie.
Kierująca mitsubishi 51-letnia mieszkanka gminy Łaszczów była trzeźwa.
Potrącona przez samochód 3-letnia dziewczynce z gminy Bełżec trafiła po wypadku do szpitala ze złamaną nogą.
Data dodania:
23.10.2009 11:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze