Borowina Staniecka: Pożar w kotłowni, poparzony właściciel trafił do szpitala
Do groźnego pożaru doszło w piątek, po godz. 21 w jednym z prywatnych domów. – Zapaliły się elementy docieplenia przy drzwiach wejściowych do kotłowni w tym budynku – usłyszeliśmy dzisiaj w zamojskiej straży pożarnej.
- (ak)
- 25.10.2009 13:28
Właściciel posesji próbował na początku sam gasić pożar, ale uległ groźnym poparzeniom i trafił do szpitala.
Ogniem zajęli się wezwani na miejsce strażacy. Powstrzymali rozprzestrzenianie się płomieni na resztę domu. Mimo to, straty będą spore.
Spaliły się drzwi do garażu, część instalacji elektrycznej, składowany w pomieszczeniu styropian, a także wymiennik ciepła.
Data dodania:
25.10.2009 13:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze