Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Siwy dym na zamojskiej Starówce

Przewody kominowe w staromiejskich kamienicach w Zamościu mają już swoje lata i wymagają remontów. Przekonali się o tym dzisiaj mieszkańcy ulicy Zamenhofa.
W jednej z kamienic przed południem zrobiło się siwo od dymu. Przestraszeni mieszkańcy wezwali na pomoc strażaków. Na szczęście nie doszło tu do pożaru, a jedynie rozszczelnienia instalacji, w wyniku czego cały dym wydostał się na korytarz budynku. Strażacy opanowali na szczęście sytuację. Nikomu nic poważnego się nie stało. Strażacy próbowali kontaktować się w tej sprawie z administratorem budynku, czyli Zakładem Gospodarki Lokalowej. Niestety, bezskutecznie. Dyżurnego telefonu w miejskiej spółce nikt nie odbierał.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama