Reklama
Siwy dym na zamojskiej Starówce
Przewody kominowe w staromiejskich kamienicach w Zamościu mają już swoje lata i wymagają remontów. Przekonali się o tym dzisiaj mieszkańcy ulicy Zamenhofa.
- (ak)
- 25.10.2009 13:21
W jednej z kamienic przed południem zrobiło się siwo od dymu. Przestraszeni mieszkańcy wezwali na pomoc strażaków.
Na szczęście nie doszło tu do pożaru, a jedynie rozszczelnienia instalacji, w wyniku czego cały dym wydostał się na korytarz budynku.
Strażacy opanowali na szczęście sytuację. Nikomu nic poważnego się nie stało.
Strażacy próbowali kontaktować się w tej sprawie z administratorem budynku, czyli Zakładem Gospodarki Lokalowej. Niestety, bezskutecznie.
Dyżurnego telefonu w miejskiej spółce nikt nie odbierał.
Data dodania:
25.10.2009 13:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze