Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Kierowca był \"wczorajszy”

Gdyby nie wypadek, który wydarzył się w weekend na skrzyżowaniu ulic Granicznej z Krzeszowską, nie wyszłoby na jaw, że 28-latek usiadł za kierownicą, choć nie był trzeźwy.
Kierujący volkswagenem 41-letni mieszkaniec Biłgoraja jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu i wtedy w jego samochód uderzył hyundai. Mężczyzna trafił do szpitala ze złamaną ręką. Sprawca wypadku, którym okazał się 28-letni mieszkaniec gminy Księżpol, znajdował się w stanie \"po użyciu” alkoholu: miał w organizmie 0,32 promila. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Granicznej z Krzeszowską w Biłgoraju.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama