Biłgoraj: Kierowca był \"wczorajszy”
Gdyby nie wypadek, który wydarzył się w weekend na skrzyżowaniu ulic Granicznej z Krzeszowską, nie wyszłoby na jaw, że 28-latek usiadł za kierownicą, choć nie był trzeźwy.
- (lew)
- 26.10.2009 11:13
Kierujący volkswagenem 41-letni mieszkaniec Biłgoraja jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu i wtedy w jego samochód uderzył hyundai.
Mężczyzna trafił do szpitala ze złamaną ręką.
Sprawca wypadku, którym okazał się 28-letni mieszkaniec gminy Księżpol, znajdował się w stanie \"po użyciu” alkoholu: miał w organizmie 0,32 promila.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Granicznej z Krzeszowską w Biłgoraju.
Data dodania:
26.10.2009 11:13
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze