Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Agata Świst - mistrzyni badmintona z Zamościa

Agata Świst, badmintonistka Uczniowskiego Klubu Sportowego KIKO Zamość, zdobyła tytuł akademickiej mistrzyni Polski w grze pojedynczej.
W rozegranych w Warszawie zawodach udział wzięli zawodnicy z licencją Polskiego Związku Badmintona, którzy obecnie są studentami wyższych uczelni. Zamojski klub reprezentowało dwoje zawodników. Agata Świst w grze pojedynczej zdobyła złoty medal, a w grze mieszanej wraz z Maciejem Głębockim uplasowali się na 5 miejscu. W grze pojedynczej mężczyzn Maciej był 9.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama