Reklama
Agata Świst - mistrzyni badmintona z Zamościa
Agata Świst, badmintonistka Uczniowskiego Klubu Sportowego KIKO Zamość, zdobyła tytuł akademickiej mistrzyni Polski w grze pojedynczej.
- (lew)
- 26.10.2009 13:46
W rozegranych w Warszawie zawodach udział wzięli zawodnicy z licencją Polskiego Związku Badmintona, którzy obecnie są studentami wyższych uczelni.
Zamojski klub reprezentowało dwoje zawodników. Agata Świst w grze pojedynczej zdobyła złoty medal, a w grze mieszanej wraz z Maciejem Głębockim uplasowali się na 5 miejscu.
W grze pojedynczej mężczyzn Maciej był 9.
Data dodania:
26.10.2009 13:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze