Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Urzędnicy wzięli się za wielkie porządki

W Tomaszowie będzie czyściej. Magistrat zabrał się za porządki i chce namówić do tego obywateli. Każdy kto posprząta swoją posesję z gałęzi, liści, śmieci budowlanych a nawet starych mebli, może liczyć na ich \"odbiór”.
Pomoca służą pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Wystarczy wystawić śmiecie przed dom. Do zeszłej środy były zabierane m.in. w rejonie ul. Lwowskiej, Słowackiego, Ordynackiej, Kościuszki, Lipowej, Żwirki i Wigury, Zamojskiej i Sikorskiego. W tym tygodniu odpady zbierane są na osiedlu \"Borki” (ul. Rolnicza, Lwowska, Kopernika i Łaszczowiecka). Szczegółowy harmonogram wywozu śmieci dostępny jest na stronie www.tomaszow-lubelski.pl. Jeśli jednak ktoś nie może wystawić odpadów w wyznaczonych terminach, można się starać o zabranie nieczystości poza ustaloną kolejką. Wystarczy zgłosić to do tomaszowskiego Miejskiego Zarządu Dróg.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama