Reklama
Kibic Avii narozrabiał w Tomaszowie Lubelskim
Za swoje niedzielne wybryki na tomaszowskim stadionie 31-letni kibic Avii Świdnik ma dzisiaj stanąć przed sądem.
- (lew)
- 26.10.2009 12:05
Spożywał alkohol na stadionie, szarpał się z ochroniarzami, przeklinał. Mowa o 31-letnim kibicu Avii Świdnik, którego w niedzielę zatrzymała policja.
Mieszkaniec Świdnika przyjechał na mecz swojej trzecioligowej drużyny z Tomasovią. Noc spędził w policyjnym areszcie.
Dzisiaj ma w trybie przyśpieszonym odpowiedzieć przed sądem za zakłócanie porządku publicznego.
Data dodania:
26.10.2009 12:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze