Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kibic Avii narozrabiał w Tomaszowie Lubelskim

Za swoje niedzielne wybryki na tomaszowskim stadionie 31-letni kibic Avii Świdnik ma dzisiaj stanąć przed sądem.
Spożywał alkohol na stadionie, szarpał się z ochroniarzami, przeklinał. Mowa o 31-letnim kibicu Avii Świdnik, którego w niedzielę zatrzymała policja. Mieszkaniec Świdnika przyjechał na mecz swojej trzecioligowej drużyny z Tomasovią. Noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj ma w trybie przyśpieszonym odpowiedzieć przed sądem za zakłócanie porządku publicznego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama