Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policja zarekwirowała papierosy i alkohol

W jednym z gospodarstw na terenie Skokówki policja ujawniła i zabezpieczyła ponad 900 paczek papierosów i 45 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. 50-letni gospodarz chce zapłacić grzywnę.
Dzielnicowy zamojskiej komendy postanowil przeszukać posesję w poniedziałek. – Z posiadanych informacji wynikało, że właściciel przechowuje wyroby tytoniowe i alkohol bez polskich znaków akcyzy, jak również trudni się ich sprzedażą – mówi Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Bezakcyzowe papierosy i alkohol, które znaleziono w mieszkaniu, trafiły do policyjnego depozytu, a właściciel kontrabandy został zatrzymany. 50-latek usłyszał zarzuty przechowywania papierosów i alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Grozi za to do 2 lat więzienia. W trakcie przesłuchania mężczyzna wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Ma zapłacić 2,4 tys. złotych grzywny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama