Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Bełżcu: Kierująca przesadziła z prędkością

Nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, który wydarzył się w Bełżcu. 24-latka trafiła do szpitala.
Kierująca volkswagenem passatem 24-latka z gminy Narol na Podkarpaciu przeholowała z prędkością, straciła panowanie nad kierownicą, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z oplem astrą. Kobieta z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Zarówno ona, jak i kierujący oplem 55-latek z gminy Bełżec byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama