Reklama
Wypadek w Bełżcu: Kierująca przesadziła z prędkością
Nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, który wydarzył się w Bełżcu. 24-latka trafiła do szpitala.
- (lew)
- 28.10.2009 13:56
Kierująca volkswagenem passatem 24-latka z gminy Narol na Podkarpaciu przeholowała z prędkością, straciła panowanie nad kierownicą, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z oplem astrą.
Kobieta z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala.
Zarówno ona, jak i kierujący oplem 55-latek z gminy Bełżec byli trzeźwi.
Data dodania:
28.10.2009 13:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze