Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dyplomy mają już w garści

Przez lata w pocie czoła zdobywali wiedzę. Teraz mają to już za sobą. W ciągu dwóch ostatnich dni studenci wydziałów Zarządzania i Administracji (208 osób) oraz Fizjoterapii i Pedagogiki (483 studentów) WSZIAw Zamościu uroczyście odbierali dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia.
Jak na uroczystą graduację przystało, wszyscy ubrani byli w togi i birety. Dla tych, którzy studia ukończyli z tytułem licencjata, nauka się jeszcze nie kończy. – Znaczna część osób po studiach pierwszego stopnia będzie robiła magisterium na naszych uczelniach zaprzyjaźnionych, czyli m.in. lubelskim UMCS – informuje Małgorzata Bzówka z WSZiA. Na uroczyste wręczenie dyplomów przybyli nie tylko studenci, ale i ich wykładowcy, promotorzy i najbliżsi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama