Dyplomy mają już w garści
Przez lata w pocie czoła zdobywali wiedzę. Teraz mają to już za sobą. W ciągu dwóch ostatnich dni studenci wydziałów Zarządzania i Administracji (208 osób) oraz Fizjoterapii i Pedagogiki (483 studentów) WSZIAw Zamościu uroczyście odbierali dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia.
- (ak)
- 30.10.2009 09:22
Jak na uroczystą graduację przystało, wszyscy ubrani byli w togi i birety.
Dla tych, którzy studia ukończyli z tytułem licencjata, nauka się jeszcze nie kończy.
– Znaczna część osób po studiach pierwszego stopnia będzie robiła magisterium na naszych uczelniach zaprzyjaźnionych, czyli m.in. lubelskim UMCS – informuje Małgorzata Bzówka z WSZiA.
Na uroczyste wręczenie dyplomów przybyli nie tylko studenci, ale i ich wykładowcy, promotorzy i najbliżsi.
Data dodania:
30.10.2009 09:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze