Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policja już namierzyła wandala z ul. Wyszyńskiego

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi Zamościa za wybicie szyb w drzwiach wejściowych bloku, w którym mieszka.
Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 5 rano przy ul. Wyszyńskiego. Wracający z balangi młodzieniec nie mógł otworzyć drzwi, więc pięścią wybił w nich dwie szybki. – Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Zamoyskiego oszacowała straty na 450 złotych, a sprawca został zatrzymany – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Mężczyzna miał w organizmie 1,46 promila alkoholu. Przyznał się do uszkodzenia mienia, chce dobrowolnie poddać się karze.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama