Reklama
Policja już namierzyła wandala z ul. Wyszyńskiego
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi Zamościa za wybicie szyb w drzwiach wejściowych bloku, w którym mieszka.
- (lew)
- 30.10.2009 12:30
Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 5 rano przy ul. Wyszyńskiego.
Wracający z balangi młodzieniec nie mógł otworzyć drzwi, więc pięścią wybił w nich dwie szybki.
– Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Zamoyskiego oszacowała straty na 450 złotych, a sprawca został zatrzymany – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Mężczyzna miał w organizmie 1,46 promila alkoholu. Przyznał się do uszkodzenia mienia, chce dobrowolnie poddać się karze.
Data dodania:
30.10.2009 12:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze