Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nielisz: Chciał \"szeryfowi” dać w łapę

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 42-latkowi z gminy Rudnik za próbę wręczenia łapówki kierownikowi Posterunku Policji w Nieliszu w powiecie zamojskim.
– To w zamian za zwrot prawa jazdy – powiedział we wtorek do funkcjonariusza 42-latek i patrząc mu prosto w oczy wyciągnął z kieszeni 100 złotych. Mężczyzna mieszka w gminie Rudnik w powiecie krasnostawskim i najprawdopodobniej nie zdawał sobie sprawę z tego, że na posterunku popadnie na mł. asp. Stanisława Wawryka, który od dwóch tygodni – po przeniesieniu ze Starego Zamościa – jest tam kierownikiem. Nazywany \"szeryfem” funkcjonariusz jest do bólu skuteczny i słynie z rygorystycznego egzekwowania prawa. Efekt? – Wręczający korzyść majątkową mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratora – informuje Mariusz Sykała z zamojskiej policji. Mundurowi zatrzymali 42-latkowi prawo jazdy trzy dni wcześniej w miejscowości Średnie Duże za jazdę samochodem na dwóch gazach. Teraz przed sądem odpowie nie tylko za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, ale również za próbę wręczenia łapówki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama