Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Werbkowice: Przegrali na automacie i powybijali szyby

We dwóch pili alkohol i szukali szczęścia przy automacie do gier zręcznościowych. Gdy przegrali, narozrabiali.
Dwaj młodzi mężczyźni wyrwali nogi z drewnianego krzesła i – po wyjściu na zewnątrz lokalu – wybili nimi trzy szyby w oknie. Straty oszacowano na 800 złotych. Policja zatrzymała jednego ze sprawców. 21-latek miał w organizmie 3 promile alkoholu. Ustalono już personalia jego kompana. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w jednym z barów przy ul. Zamojskiej w Werbkowicach

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama