Werbkowice: Przegrali na automacie i powybijali szyby
We dwóch pili alkohol i szukali szczęścia przy automacie do gier zręcznościowych. Gdy przegrali, narozrabiali.
- (lew)
- 04.11.2009 11:09
Dwaj młodzi mężczyźni wyrwali nogi z drewnianego krzesła i – po wyjściu na zewnątrz lokalu – wybili nimi trzy szyby w oknie. Straty oszacowano na 800 złotych.
Policja zatrzymała jednego ze sprawców. 21-latek miał w organizmie 3 promile alkoholu.
Ustalono już personalia jego kompana.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w jednym z barów przy ul. Zamojskiej w Werbkowicach
Data dodania:
04.11.2009 11:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze