Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Napadli we dwóch, zatrzymała ich policja

Zamojscy policjanci zatrzymali 18- i 21-latka podejrzewanych o rozbój na 62-latku. Do zdarzenia doszło w środę w nocy w podzamojskich Białobrzegach.
– Dwóch zamaskowanych kominiarkami mężczyzn bijąc, kopiąc i strasząc zabójstwem zażądało od właściciela mieszkania pieniędzy – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. – Mężczyzna, w obawie o swoje życie, wskazał napastnikom miejsce, gdzie trzymał gotówkę. Sprawcy skradli 2,7 tys. złotych i uciekli. Policja szybko wpadła na ich trop. 18-latek z gminy Nielisz i jego starszy o trzy lata kompan trafili do policyjnego aresztu. W czasie przeszukania mieszkania młodszego z mężczyzn mundurowi ujawnili schowaną w szafie gotówkę w kwocie 1,4 tys. złotych. Za rozbój grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama