Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszowskie: Piesi pod kołami

Warunki jazdy są nie najlepsze, dlatego kierowcy powinni uważać m.in. na pieszych. Na drogach powiatu tomaszowskiego doszło do kilku wypadków.
W Ulhówku kierujący volkswagenem golfem 69-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów potrącił w czwartek przechodzącą przez przejście 44-latkę z gminy Ulhówek. Kobieta – z raną tłuczoną głowy i ogólnymi potłuczeniami – trafiła do szpitala. Zarówno ona, jak i kierowca byli trzeźwi. Tego samego dnia jadąca golfem 50-latka z podkarpackiego Narola potrąciła 74-letniego pieszego z Lublina. Do zdarzenia doszło w okolicach przejścia przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Starszy pan ma stłuczony bark. – Apelujemy do kierowców i pieszych o rozwagę na drodze – zwraca się Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama